Провідний український виробник профнастилу та металочерепиці
(044) 223-54-12
(044) 592-02-61
 
   
РУС УКР
 
 
Головна
Виробництво
Продукцiя
  Металочерепиця
  Профнастил
  Фасоннi вироби
  Комплектуючі матеріали
  Мобільні об`єкти
  Автоматичні ворота
  Ковані вироби
  Полікарбонатні навіси
Комплексні рішення
Інформація про фірму
Наші координати
 
     
 
Металочерепиця
 
     
 

Металочерепиця BRIS


Металочерепиця «Бріз» – нова виразна форма профілю, що імітує керамічну черепицю

BRIS 0,48 - 0,55 мм 1140 мм 1040 мм max: 7 м 34 мм
min: 0,46 м
металочерепиця купитиметалочерепиця купити

 

Металочерепиця PERLA


Металочерепиця «Перла» – це традиційна, хвилеподібна і найбільш поширена форма профілю, яка вдало доповнює класичну архітектуру будівлі.

Марка Товщина, мм Ширина, мм Довжина, м Висота, мм
Загальна Робоча
PERLA 0,48 - 0,55 мм 1190 мм 1110 мм max: 6,44 м 25 мм
min: 0,84 м
металочерепиця ціни металочерепиця ціни
 

 

 

Cтруктура листа металочерепиці

 

Колір металочерепиці

Колір Номер
  1018 жовтий
  3011 червоний
  3009 червоно-коричневий
  3005 вишневий
  5010 темно-синій
  5005 синій
  9006 сріблястий металік
  9010 білий
  6701 шоколадний (матовий)
  9003 білосніжний
  2701 червоно-коричневий (матовий)
  2702 теракотовий (матовий)
  1015 бежевий
  4702 оливковий (матовий)
  8017 коричневий
  5703 графіт (матовий)
  6005 темно-зелений
  6020 оливковий
  7035 світло-сірий
  7004 сірий
  5021 бірюзовий
  2707 вишневий (матовий)

Металочерепиця - надійний дах вашого житла

Металочерепиця давно вже зайняла лідерські позиції серед найміцніших і водночас недорогих будівельних матеріалів для покрівлі. Складно уявити собі найбільш надійний і естетичний матеріал, який буде не тільки захищати дах від опадів, але і послужить справжньою прикрасою для будь-якого будинку. Металочерепиця (Київ) - це холоднокатаний оцинкований пласт металу, що покритий спеціальним полімерним шаром. Необхідну форму надають за допомогою механічного впливу на спеціальному верстаті.

Металочерепиця широко застосовується в різних типах будівництва. Найбільш поширене таке покриття на приватних котеджних будівлях, в житлових будинках, на офісних і інших багатоповерхових висотних будівлях.

Особливості та структура

Виробництво такого покриття є дуже тривалим і складним процесом, що вимагає професіоналізму працівників і організованої злагодженої командної роботи. В основу металочерепиці входить пласт металу, що оцинкований з обох сторін. Пасивуючий шар покриває цинкове покриття, яке і виконує захисну функцію від корозії. Оцинковану сталь розкочують товщиною до півмііліметра. Поверх цього, металочерепицю покривають спеціальним грунтовим шаром і захисною фарбою. Тільки при поетапному дотриманні всіх цих процесів з використанням якісної сировини і іноземного обладнання, можна отримати відмінну металочерепицю, призначену для тривалої експлуатації.

Переваги

Запитуєте себе: у чому відмінності металочерепиці від інших покрівельних матеріалів? Справа в тому, що металочерепиця:

  • легше шиферу в 3 рази і значно міцніше;
  • в 10 разів легше і простіше в установці, ніж керамічна черепиця;
  • монтується поверх будь-якого іншого покриття для даху, що є досить поширеною практикою.

Але існує і ряд переваг, які відрізняють металочерепицю від будь-якого іншого матеріалу для покрівлі. Серед таких:

  1. 1. Довговічність і надійність матеріалу. Стійкість металочерепиці до різких змін температури дозволяють застосовувати її в місцевостях різних кліматичних зон.
  2. 2. Стійкість до ультрафіолетових променів.
  3. 3. Вигода. Крім міцності матеріалу, вартість металочерепиці в Києві вигідно відрізняється від ціни на інші покрівельні матеріали.
  4. 4. Ремонтопридатність і легкість монтажу. Середня вага матеріалу - від 4 до 5 кг, що дозволяє легко встановлювати її на даху.
  5. 5. Естетика. Привабливий зовнішній вигляд - не менш важливий аспект у виборі матеріалу для покрівлі. Різноманітність форм, фактури і кольору металочерепиці, дозволять вам втілити в життя будь-яку фантазію дизайнера або господаря будинку. Тим більше, що повна гамма кольорів і різні форми товару задовольнять смаки будь-якого клієнта.

ТОВ ВП "Укрінструмент" пропонує купити металочерепицю в Києві і Київській області від виробника і тому гарантує якість пропонованого товару - не менше 10 років, термін гарантії від корозійних процесів становить 50 років, а двадцятирічний термін гарантується на естетичні властивості товару, а саме - проти вигоряння кольору черепиці.

Де купити?

Ви можете самостійно купити металочерепицю (Київ) на заводі або ж скористатися унікальною можливістю і придбати продукцію за допомогою компанії "Укрінструмент".

Купити металочерепицю в Києві, ціна якої влаштує навіть найвибагливішого покупця, можна в ТОВ ВП "Укрінструмент", а в якості, міцності і надійності продукції сумніватися не варто. Вибирайте для свого будинку кращі будівельні матеріали, які не тільки прослужать багато років, але і будуть естетично виглядати і підкреслювати індивідуальність господаря будинку. Благоустрій вашого житла в ваших руках разом з "Укрінструмент".

   
  Створення сайту. Продвижение сайта - «PROPOSITION»
© 2016
Головна Виробництво Продукцiя Комплексні рішення Інформація про фірму Наші координати