Провідний український виробник профнастилу та металочерепиці
(044) 223-54-12
(044) 592-02-61
 
   
РУС УКР
 
 
Головна
Виробництво
Продукцiя
Комплексні рішення
Інформація про фірму
Наші координати
 
     
 
Виробництво
 
     
 

До складу підприємства включені виробництва:

•  По профілізації покритого поліестром і оцинкованого сталевого листа (8 ліній) потужністю 50 тисяч тонн в рік. Профілі сталеві гнуті з трапецієподібними гофрами для виробництва з тонколистової сталі 0,5-0,8мм, висота гофру 2, 8, 12, 18, 45, 55. Профілі виготовляються з цинковим і захисним-декоративним покриттям з поліестру.
•  По виготовленню фасонних виробів, які призначаються для захисту торцевих стиків профілів між собою, стиків профілів з віконними і дверними рамами, кутів і примикань. Початковим матеріалом служить оцинкована сталь і оцинкована сталь з поліестровим покриттям.

На підприємстві виготовляється шість видів профільованого листа: РТ-2, РТ-8, РТ-12, РТ-18, РТ-45, РТ-55 і два види металочерепиці, які відрізняються висотою хвилі, і, отже, корисною шириною листа. Висока точність прокатних станів, відповідних європейським стандартам, дозволяє виготовити листи профнастилу за розміром, узгодженим із замовником, з точністю до міліметра і економно використовувати матеріал. У комплект постачання можна включити фасонні і кріпильні елементи. Крім того, тут же можна придбати необхідні супутні матеріали – утеплювач, гідро-, пароізоляційні плівки, водостічну систему, кріплення і ін. Як початковий матеріал для виробництва профільованих листів використовується високоякісна сталь з шаром покриття з поліестру виробництва Німеччини, Франції, Польщі, Росії, Словаччини, Кореї, Англії і оцинкована сталь українського, словацького і російського виробництва. Матеріал і виробництво сертифіковані відповідно до вимог українського законодавства.

     
 
РТ-2
Стан для виготовлення металопрофілю висотою 2 мм.
     
РТ-8
Стан для виготовлення металопрофілю висотою 8 мм.
 
     
             
     
 
РТ-12
Стан для виготовлення металопрофілю висотою 12 мм.
     
РТ-18
Стан для виготовлення металопрофілю висотою 18 мм..
 
     
             
     
 
РТ-45
Стан для виготовлення металопрофілю висотою 45 мм.
     
РТ-55
Стан для виготовлення металопрофілю висотою 55 мм..
 
     
             
         
 
Металочерепиця
Стан для виготовлення металочерепиці
         
         

 

   
  Створення сайту. Продвижение сайта - «PROPOSITION»
© 2016
Головна Виробництво Продукцiя Комплексні рішення Інформація про фірму Наші координати