Інформація про фірму

ТОВ “ВП Укрінструмент” є провідним українським виробником профнастилу. Підприємство існує на ринку будівельних матеріалів 20 років. На виробничому підприємстві використовують новітнє устаткування останнього покоління фінського і польського виробництва з числовим комп’ютерним управлінням, яке дозволяє виготовити профнастил та металочерепицю високої якості.

Профнастил випускають з оцинкованої сталі завтовшки від 0,5 мм до 0,8 мм і оцинкованої сталі з полімерним поліестровим покриттям товщиною від 0,4 до 0,5 мм, в наявності шість типорозмірів: РТ-2, РТ-8, РТ-12, РТ-18, РТ-35, РТ-55.

Для виготовлення профільованого листа використовують оцинковану сталь українського, словацького виробництва, а також високоякісна сталь з шаром покриття з поліестру виробництва України, Польщі, Словаччини, Німеччині, Китаю. Виробництво розташоване під Києвом, поблизу від основних транспортних магістралей в Києво-Святошинському р-ні.

Металочерепиця – різновид профільованого сталевого оцинкованого листа з полімерним покриттям, малюнок на якому імітує натуральну черепицю. Сьогодні металочерепиця є найбільш популярною; її застосовують як для нового будівництва, так і для реконструкції. Металочерепиця випускають під індивідуальні розміри, тобто під замовлення. У цього матеріалу немало переваг: легкість, простота монтажу, тривалий термін експлуатації (50 років), наявність комплектуючих, які поставляються разом з покрівельним матеріалом, екологічна безпека, різноманітна колірна гамма (від традиційних відтінків до ультра сучасних) тощо.

Ми зацікавлені в партнерських відносинах з організаціями, які продають метал, при наступних схемах роботи:

  • Прокат з сировини замовника.
  • Реалізація профільованого листа за цінами виробника.
  • Реалізація сталі оцинкованої і сталі оцинкованої з полімерним поліестровим покриттям.

Для будівельних організацій нами створена спеціальна збутова програма, що включає наступні умови:

  • Термінове виконання замовлення – протягом доби.
  • Розрахунок необхідної потреби, виготовлення листів профнастилу за розмірами замовника, технічні консультації фахівців.
  • Накопичувальні системи знижок постійним клієнтам
  • Можливість отримання, як оздоблювального так і несучого профнастилу з одних рук