Водостічна система «aquAsystem», «PROFIL»

Водостічна система «Аквасистем»

Виробляється на унікальному імпортному устаткуванні за провідними європейськими технологіями і відповідає німецькому стандарту DIN 18461. Всі елементи водостічної системи виготовлені з імпортної сировини європейського виробництва.

Сировиною для виробництва є:

  • холоднокатана гарячеоцинкована сталь завтовшки 0,5 мм з двостороннім полімерним покриттям пластизоль (100 мкм з кожного боку);
  • мідь завтовшки 0,6 мм;
  • цинк-титан завтовшки 0,7 мм.

Водостічна система «Аквасистем» випускається двох типорозмірів:

  • Система 90/125 (мала)
  • система 100/150 (велика),

де 90 і 100 – діаметри труб, (мм), а 125 і 150 – діаметри жолобів (мм).

 

Вибір розмірів жолоба і труби

Помножте довжину Х на ширину Y, щоб отримати площу ската S (рис.1). Виберіть розміри труб і жолобів у відповідність з Таблицею 1.
Слід враховувати, що максимальна довжина жолоба на одну воронку не повинна перевищувати 10 метрів. Максимальна довжина жолоба між двох воронок – 20 метрів.

У кожній системі пропонуються стандартні кольори: білий, вишневий і коричневий – для сталі, а також мідь і цинк-титан.

 

Водостічні системи PROFIL з ПВХ

Водостічні системи PROFIL призначені для організованого відведення дощової і талої води з дахів житлових (будинків, промислових будівель, сільськогосподарських і присадибних споруд).

Водостічні системи є двох типорозмірів:
– жолоб 130 мм з водостічною трубою 100 мм;
– жолоб 90 мм з водостічною трубою 75 мм.

Пропоновані кольори: коричневий, білий, цегляний.

Водостічна система PROFIL проводиться з високоякісного полівінілхлориду, який відрізняється підвищеною механічною міцністю, хімічною стійкістю і легкою вагою. Система бездоганно витримує екстремальні навантаження у вигляді літніх злив і намерзання льоду зимою.
Водостоки можуть використовуватися в діапазоні температур від -50 °С до +60 °С.Спеціальна форма жолоба перешкоджає переливанню води під час інтенсивних опадів і гарантує високу ефективність водостоку. Герметичність системи забезпечується гумовими ущільнювачами, які чудово справляються з лінійним розширенням при температурних коливаннях.