Виробництво

До складу підприємства включені виробництва:

• По профілізації покритого поліестром і оцинкованого сталевого листа (8 ліній) потужністю 50 тисяч тонн в рік. Профілі сталеві гнуті з трапецієподібними гофрами для виробництва з тонколистової сталі 0,4-0,8мм, висота гофру 2, 8, 12, 18, 45, 55. Профілі виготовляються з цинковим і захисним-декоративним покриттям з поліестру.
• По виготовленню фасонних виробів, які призначаються для захисту торцевих стиків профілів між собою, стиків профілів з віконними і дверними рамами, кутів і примикань. Початковим матеріалом служить оцинкована сталь і оцинкована сталь з поліестровим покриттям.

На підприємстві виготовляється шість видів профільованого листа: РТ-2, РТ-8, РТ-12, РТ-18, РТ-35, РТ-55 і два види металочерепиці, які відрізняються висотою хвилі, і, отже, корисною шириною листа. Висока точність прокатних станів, відповідних європейським стандартам, дозволяє виготовити листи профнастилу за розміром, узгодженим із замовником, з точністю до міліметра і економно використовувати матеріал. У комплект постачання можна включити фасонні і кріпильні елементи. Крім того, тут же можна придбати необхідні супутні матеріали – утеплювач, гідро-, пароізоляційні плівки, водостічну систему, кріплення і ін. Як початковий матеріал для виробництва профільованих листів використовується високоякісна сталь з шаром покриття з поліестру виробництва Німеччини, Франції, Польщі, Росії, Словаччини, Кореї, Англії і оцинкована сталь українського, словацького і російського виробництва. Матеріал і виробництво сертифіковані відповідно до вимог українського законодавства.

РТ-2

Стан для виготовлення металопрофілю висотою 2 мм.

РТ-12

Стан для виготовлення металопрофілю висотою 12 мм.

РТ-35

Стан для виготовлення металопрофілю висотою 35 мм.

Металочерепиця

Стан для виготовлення металочерепиці

РТ-8

Стан для виготовлення металопрофілю висотою 8 мм.

РТ-18

Стан для виготовлення металопрофілю висотою 18 мм.

РТ-55

Стан для виготовлення металопрофілю висотою 55 мм.