FAQ

Запитайте нас


ПИТАННЯ
_

Чи є у вас Питання?

Просимо Вас ознайомитись з основними питаннями щодо нашої продукції та умов роботи. Якщо Ви не знайшли відповіді, яка Вас цікавила, будь-ласка напишіть нам, і ми обов’язково Вам відповімо.

F.A.Qs

Як відбувається замовлення продукції?

Якщо Вас цікавить наявність і асортимент, то ми з радістю відповімо Вам по телефону. Але якщо ви вже визначились з типом та видом продукції, то це необіхідно підтвердити особисто у нас в офісі. По телефону замовлення не приймаються. Дякуюємо за розуміння.

Як швидко виконується замовлення?

Після підтвердження оплати за продукцію, протягом однієї доби.

Як відбувається оплата продукції?

Оплата за продукцію можлива, як за готівковим та і безготівковим розрахунком. Враховуючи відпуск продукції за розмірами замовника, відпуск продукції можливий тільки після 100% оплати рахунку. Рахунок дії протягом 3 діб.

Чи можна замовити послугу транспортування продукції?

Так, це можливо. Але власного вантажного транспорту підприємство не має. Тому необхідно це попередньо узгодити із перевізником-партнером.

Якщо маю власний вантажний транспорт, як в такому разі відбувається відпуск продукції?

Після підтвердження готовності продукції, маючи при собі відповідні документи, ми відвантажуємо Вашу продукцією з території підприємства. Відвантаження у виробничому цеху відбувається кран-балкою з верху. Тому наявність відкритої бортової вантажної платформи ОБОВ’ЯЗКОВО.

Інші питання

Your Question Title?

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Do eiusmod tempor incidit?

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.