Виробництво

До складу підприємства включені наступні виробництва:

  • По профілізації покритого поліестром і оцинкованого сталевого листа (8 ліній) потужністю 50 тисяч тонн в рік. Профілі сталеві гнуті з трапецієподібними гофрами для виробництва з тонколистової сталі 0,4-0,8мм, висота гофру 2, 8, 12, 18, 35, 55. Профілі виготовляються з оцинкованим і захисним-декоративним покриттям з поліестру.
  • По виготовленню фасонних виробів, які слугують захистом торцевих стиків профілів між собою, стиків профілів з віконними і дверними рамами, кутів і примикань. Початковим матеріалом служить оцинкована сталь і оцинкована сталь з поліестровим покриттям.

На підприємстві виготовляють шість видів профільованого листа: РТ-2, РТ-8, РТ-12, РТ-18, РТ-35, РТ-55 і два види металочерепиці, які відрізняються висотою хвилі, і, відповідно, корисною шириною листа. Висока точність прокатних станів, що відповідають європейським стандартам, дозволяє виготовити листи профнастилу за розміром, узгодженим із замовником, з точністю до міліметра і економно використовувати матеріал. У комплект постачання можна включити фасонні і кріпильні елементи. Крім того, в наявності є необхідні супутні матеріали – утеплювачі, гідро-, пароізоляційні плівки, водостічна система, кріплення і ін. Як

Початковим матеріалом для виробництва профільованих листів використовують високоякісні сталі із  захисним полієстеровим шаром покриття виробництва Німеччини, Франції, Польщі, Словаччини, Кореї, Китаю і оцинкована сталь українського, словацького і китайського виробництва.

Матеріал і виробництво сертифіковані відповідно до вимог українського законодавства.

Профнастил тип РТ-2
Стан для виготовлення металопрофілю висотою 2 мм.
Профнастил тип РТ-8
Стан для виготовлення металопрофілю висотою 8 мм.
Профнастил тип РТ-12
Стан для виготовлення металопрофілю висотою 12 мм.
Профнастил тип РТ-18
Стан для виготовлення металопрофілю висотою 18 мм.
Профнастил тип РТ-35
Стан для виготовлення металопрофілю висотою 35 мм.
Профнастил тип РТ-55
Стан для виготовлення металопрофілю висотою 55 мм.
Металочерепиця PERLA
Стан для виготовлення металочерепиці
Металочерепиця BRIS
Стан для виготовлення металочерепиці