Провідний український виробник профнастилу та металочерепиці
(044) 223-54-12
(044) 592-02-61
 
   
РУС УКР
 
 
Головна
Виробництво
Продукцiя
Комплексні рішення
Інформація про фірму
Наші координати
 
     
 
Інформація про фірму
 
     
 
  Наші координати
ТОВ "ВП Укрінструмент" є провідним українським виробником профнастилу. Підприємство існує на ринку будівельних матеріалів 10 років, динамічно розвивається

На нашому виробництві використовується новітнє устаткування останнього покоління фінського і польського виробництва з числовим комп'ютерним управлінням, яке дозволяє виготовити профнастил високої якості.

Профнастил випускається з оцинкованої сталі завтовшки від 0,5 мм до 0,8 мм і оцинкованої сталі з полімерним поліестровим покриттям шести типорозмірів: РТ-2, РТ-8, РТ-12, РТ-18, РТ-45, РТ-55. 

Для виготовлення листа використовується оцинкована сталь українського, словацького виробництва, а також високоякісна сталь з шаром покриття з поліестру з монтажною плівкою виробництва України, Росії, Казахстану, Польщі, Словаччини. Виробництво розташоване під Києвом, поблизу від основних транспортних магістралей в Києво-Святошинському р-ні.

Металочерепиця – різновид профільованого сталевого оцинкованого листа з полімерним покриттям, малюнок на якому імітує натуральну черепицю. Сьогодні металочерепиця є найбільш популярною; її застосовують як для нового будівництва, так і для реконструкції. Металочерепиця продається вже нарізаною під індивідуальні розміри, тобто під замовлення. У цього матеріалу немало переваг: легкість, простота монтажу, тривалий термін експлуатації (50 років), наявність комплектуючих, які поставляються разом з покрівельним матеріалом, екологічна безпека, різноманітна колірна гамма (від традиційних відтінків до ультра сучасних) тощо.

Ми зацікавлені в партнерських відносинах з організаціями, які продають метал, при наступних схемах роботи:
1. Прокат з сировини замовника.
2. Реалізація профільованого листа за цінами виробника.
3. Реалізація сталі оцинкованої і сталі оцинкованої з полімерним поліестровим покриттям.
    Для будівельних організацій нами створена спеціальна збутова програма, що включає наступні умови:
1. . Термінове виконання замовлення – протягом доби.
2. Розрахунок необхідної потреби, виготовлення листів профнастилу за розмірами замовника, технічні консультації фахівців.
3. Накопичувальні системи знижок постійним клієнтам
4. Можливість отримання, як оздоблювального так і несучого профнастилу з одних рук
 Наші координати
   
  Створення сайту. Продвижение сайта - «PROPOSITION»
© 2016
Головна Виробництво Продукцiя Комплексні рішення Інформація про фірму Наші координати