Металочерепиця

Для захисту покрівлі від негативних впливів навколишнього середовища
Металочерепиця

BRIS

Металочерепиця «Бріз» – нова виразна форма профілю, що імітує натуральну керамічну черепицю. Ідеально підходить для заміських будинків, багатоповерхових об’єктів житлового та громадського використання.

BRIS
деталі

Металевий профільований лист з полімерним покриття у формі натуральної черепиці. Товщини сталі, що використовують при прокаті  від 0,4 мм до 0,5 мм. Мінімальна довжина листа – 460 мм. Максимальна довжина – 7000 мм. Крок хвиль – 350 мм. Складність монтажу  – простий.  

Товщина сталі 0,4 – 0,55 мм
Ширина повна 1140 мм
Ширина корисна 1040 мм
Довжина 460 – 7000 мм
Висота 34 мм
Орієнтовна вартість виробу
Бюджет
Китай від
Товщ. сталі 0,4 - 0,43 мм
К-сть цинку до 100 гр./м2
Колір 3005 - 6005
Гарантія
Преміум
Німеччина, Польща від
376/m2
Товщ. сталі 0,45 -0,50 мм
К-сть цинку 225 гр./м2
Колір 8017; 8019; 9006
Гарантія
Галерея
 • All
 • Бріз

PERLA

Металочерепиця «Перла» – це традиційна, хвилеподібна і найбільш поширена форма профілю, яка вдало доповнює класичну архітектуру будівлі.

PERLA2
деталі

Металевий профільований лист з полімерним покриття у формі хвилеподібної черепиці. Товщини сталі, що використовують при прокаті  від 0,4 мм до 0,5 мм. Мінімальна довжина листа – 840 мм. Максимальна довжина – 4000 мм. Крок хвиль – 350 мм. Складність монтажу  – середній. 

Товщина сталі0,4 – 0,55 мм
Ширина повна1190 мм
Ширина корисна1110 мм
Довжина840 – 4000 мм
Висота25 мм
Орієнтовна вартість виробу
Бюджет
Китай від
Товщ. сталі 0,4 - 0,43 мм
К-сть цинку до 100 гр./м2
Колір 3005 - 6005
Гарантія
Преміум
Німеччина, Польща від
376/m2
Товщ. сталі 0,45 -0,50 мм
К-сть цинку 225 гр./м2
Колір 8017; 8019; 9006
Гарантія
Загальні запитання

Замовлення виконується протягом однієї доби з моменту 100% оплати продукції

Так, можемо. Для цього Вам необхідно відправити розмірі Вашої покрівлі на нашу електронну пошту info@ukrinstrument.kiev.ua або у мессенждери

Так, звісно. Але якщо замовлення буде меньше 25м2 у вартість буде включено технологічний залишок у вигляді додаткового листа металочерепиці.

Галерея
 • All
 • Будинки

Металочерепиця – це один із найбільш розповсюджених на сьогоднішній день видів покрівельних матеріалів.

На ринку будівельних матеріалів в Європі  реалізовано абсолютно унікальне покриття, з яким можна легко працювати і отримувати в результаті неймовірний тип покриття. Металочерепиця відмінно імітує зовнішній вигляд натуральної черепиці, однак крім презентабельного зовнішнього вигляду поєднує в собі якість, надійність і довговічність сталевого покриття. Переваги такого покриття у особливій структурі – металочерепиця представляє собою оцинкований лист сталі з полімерним покриттям.

Завдяки своїм властивостям металочерепиця отримала широке розповсюдження на світовому ринку будівельних матеріалів, так що при виборі необхідного матеріалу замовник неминуче зіткнеться з величезним асортиментом пропонованих товарів, і на вибір може вплинути безліч чинників і показників, наприклад: характеристики матеріалу, з якого металочерепицю виготовляють (основна сталь може бути різна за своїми властивостями), стійкість до механічних пошкоджень, і до проблем навколишнього середовища (надмірна вологість повітря або корозія, можуть стати переломним моментом в тривалості життя Вашого покриття), зручність для монтажу та інше.

Металочерепиця – це надійний дах вашого житла

Металочерепиця давно вже зайняла лідерські позиції серед найміцніших і водночас недорогих будівельних матеріалів для покрівлі. Складно уявити собі найбільш надійний і естетичний матеріал, який буде не тільки захищати дах від опадів, але і послужить справжньою прикрасою для будь-якого будинку. Металочерепиця (Київ) – це холоднокатаний оцинкований лист металу, що покритий спеціальним полімерним шаром. Необхідну форму надають за допомогою механічного впливу на спеціальному обладнені. Металочерепиця широко застосовується в різних типах будівництва. Найбільш поширене таке покриття на приватних котеджних будівлях, в житлових будинках, на офісних і інших багатоповерхових висотних будівлях.

Особливості та структура

Виробництво такого покриття є дуже тривалим і складним процесом, що вимагає професіоналізму працівників і організованої злагодженої командної роботи. В основу металочерепиці входить лист металу, що оцинкований з обох сторін. Фінішний шар покриває цинкове покриття, яке і виконує захисну функцію від корозії. Оцинковану сталь розкочують товщиною до півміліметра. Поверх цього, сталь покривають спеціальним грунтовим шаром і захисною фарбою. Тільки при поетапному дотриманні всіх цих процесів з використанням якісної сировини і іноземного обладнання, можна отримати відмінну металочерепицю, призначену для тривалої експлуатації.

Переваги

Запитуєте себе: у чому відмінності металочерепиці від інших покрівельних матеріалів? Справа в тому, що металочерепиця:

 • легше шиферу в 3 рази і значно міцніше;
 • в 10 разів легше і простіше в монтажі, ніж керамічна черепиця;
 • монтується поверх будь-якого іншого покриття для даху, що є досить поширеною практикою.

Але існує і ряд переваг, які відрізняють металочерепицю від будь-якого іншого матеріалу для покрівлі. Серед таких:

 1. Довговічність і надійність матеріалу.
 2. Стійкість металочерепиці до різких змін температури дозволяють застосовувати її в місцевостях різних кліматичних зон.
 3. Стійкість до ультрафіолетових променів.
 4. Вигода. Крім міцності матеріалу, вартість металочерепиці в Києві вигідно відрізняється від ціни на інші покрівельні матеріали.
 5. Ремонтопридатність і легкість монтажу. Середня вага матеріалу – від 4 до 5 кг, що дозволяє легко встановлювати її на даху.
 6. Естетика. Привабливий зовнішній вигляд – не менш важливий аспект у виборі матеріалу для покрівлі.
 7. Різноманітність форм, фактури і кольору металочерепиці, дозволять вам втілити в життя будь-яку фантазію дизайнера або господаря будинку. Тим більше, що повна гамма кольорів і різні форми товару задовольнять смаки будь-якого клієнта.

ТОВ “ВП Укрінструмент” пропонує купити металочерепицю в Києві і Київській області від виробника і тому гарантує якість пропонованого товару – не менше 10 років, термін гарантії від корозійних процесів становить 50 років, а двадцятирічний термін гарантується на естетичні властивості товару, а саме – проти вигоряння кольору черепиці.

Де купити?

Ви можете самостійно купити металочерепицю (Київ) на заводі або ж скористатися унікальною можливістю і придбати продукцію за допомогою компанії “Укрінструмент”.

Купити металочерепицю в Києві, ціна якої влаштує навіть найвибагливішого покупця, можна в ТОВ ВП “Укрінструмент”, а в якості, міцності і надійності продукції сумніватися не варто. Вибирайте для свого будинку кращі будівельні матеріали, які не тільки прослужать багато років, але і будуть естетично виглядати і підкреслювати індивідуальність господаря будинку. Благоустрій вашого житла в ваших руках разом з “Укрінструмент”.