FAQ

Чи є у вас Питання?

Просимо Вас ознайомитись з основними питаннями щодо нашої продукції та умов роботи. Якщо Ви не знайшли відповіді, яка Вас цікавила, будь-ласка напишіть нам, і ми обов’язково Вам відповімо.

Найпоширеніші запитання

Замовлення приймаємо в будь-який зручний для Вас спосіб. Можливий варіант замовлення по телефону, через месенджери, електронною поштою, або у нас в офісі. Враховуючи великий вибір товщини та коліру металу радимо Вам визначитись з матеріалом у нас в офісів для запобігання неточностей та непорозумінь.
Оплата за продукцію можлива, як за готівковим та і безготівковим розрахунком. В наявності є термінал безконтактної оплати. Відвантаження продукції за розмірами замовника, можливий тільки після 100% оплати рахунку. Рахунок дії протягом 2 діб.

Так, звісно. Але необхідно попередньо узгодити із перевізником-партнером.

Після виготовлення та завантаження продукції, вантажний транспорт ( довжина 6м.) виконує доставку до Вашого об’єкту. Вантажна машина не має маніпулятора. Розвантаження транспорту можливе ТІЛЬКИ зусиллями ЗАМОВНИКА. Водій не розвантажує транспорт. Врахуйте це, при замовленні послуг перевезення.

Після підтвердження готовності продукції, маючи при собі відповідні документи, ми відвантажуємо Вашу продукцією з території підприємства. Відвантаження у виробничому цеху відбувається кран-балкою ЗВЕРХУ. Наявність відкритої бортової вантажної платформи ОБОВ’ЯЗКОВО.

В іншому випадку завантаження продукції можливе вручну, але ВЛАСНИМИ СИЛАМИ. Робітники підприємства не завантажують продукцію вручну, оскільки залучені в основних ланках виробництва.