Метизи

Для фіксації елементів покрівлі та огородження
Метизи

Основна функція метизів – забезпечення надійного з’єднання між елементами покрівлі та огородження у  відповідних параметрах та положеннях.

Продукція Gunnebo Industries протягом багатьох років характеризується дуже високою якістю та надійністю.  Для виробництва використовуєть сировину, що відповідає встановленим скандинавським нормам надійності та якості.

Інновації і досконале виробництво роблять можливим те, що продукти Gunnebo Industries високо цінують як професіонали, так і індивідуальні клієнти в усьому світі. Кожна партія саморізів проходить безліч видів лабораторних контролів на сучасному обладнанні.

Саморізи по металу та дереву

Саморіз 4,8 х 19 мм
Саморіз 4,8 х 35 мм
Деталі

Пофарбовані саморізи по металу (4,8 х 19 мм) та по дереву (4,8 х 35 мм) з шайбою торгівельної марки Gunnebo. Саморізи забезпечені додатковим антикорозійним захистом. Колір покриття відповідає стандарту RAL

УФ-стабілізатори – забезпечує незмінність кольору навіть протягом декількох років. При виробництві використовують сучасну технологію порошкового фарбування Powder.coat гарантує міцність покриття під час монтажу і тривалий період експлуатації.

Діаметр саморіза4,8 мм
Довжина саморізу19 мм(метал), 35 мм(дерево)
Порошкове фарбуванняPowder.coat 50μm
Цинкове покриттяDura.zinc 12μm цинкового покриття
Час засверлення05-06 сек (норма 1 сек для товщини 0,75 мм)

Компанія Klimas Wkręt-met – провідний виробник високоякісних кріпильних систем в Польщі та Центрально-Східній Європі.  При виробництві використовують високоякісний матеріал з європейських металургійних заводів, різні види сталі. Власний відділ досліджень і розвитку продукції забезпечує надійність та актуальність виробів. 

Наявність великого спектру обладнання та термообробка дозволяють отримувати продукцію високої якості. В процесі виготовлення наносять захисне антикорозійне покриття (гальванічна оцинковане або керамічне покриття).
Уся продукція фарбується по стандарту RAL. Контроль якості на кожному етапі виробництва.

Заклепки по металу

Заклепка 4,0 х 10 мм
Деталі

Матеріал заклепки – алюміній, а витяжний стрижень зі сталь.
Сфера застосування – встановлення в місцях визначених технологією монтажу і в місцях, де не допускається проведення зварювальних робіт через нагрівання і зміни структури матеріалів.

Заклепки Klimas Wkręt-met – незамінний вид кріплення для нероз’ємних з’єднань при односторонньому і двостороньому монтажі внапуск або встик металевих листів і твердих матеріалів невеликої товщини. Вони забезпечують високу стійкість до впливу механічних (ударних, вібраційних) навантажень,
міцність з’єднань і підвищену продуктивність монтажних робіт.

Орієнтовна вартість виробів
Gunnebo по металу
від
1/шт.
Розмір - 4,8 х 19 мм.
К-сть в уп. - 250 шт.
Колір - будь-який
Gunnebo по дереву
від
1/шт.
Розмір - 4,8 х 35 мм.
К-сть в уп. - 250 шт.
Колір - будь-який
Загальні запитання

Так, звісно. Кількість вказана в упаковці, але Ви можете придбати будь-яку кількість. 

Відмінність в тому, що виробник гарантує якість виробу та його експлуатаційні якості. А простіше кажучи, тим, що в процесі монтажу данний метиз не скручує, краска ‘не злізає’ і не вигорає. 

Галерея