Утеплювачі

Для забезпечення теплотехнічних характеристик покрівлі та об'єкта в цілому
Утеплювачі

Основна функція утеплювача – забезпечення надійних теплотехнічних характеристик покрівельного шару та зовнішніх стін.

Мінеральна вата Rockwool – це базальовий утеплювач, що випускають спеціально під кожне конструктивне рішення. Характерна велика кількість вузькоспеціалізованої продукції, яка застосовується в залежності від потреб замовника. Базальтова вата надійна і довговічна, тому що виготовляється з природної сировини – натурального каменю.
За рахунок цього і досягається тривалий термін служби і надійні теплотехнічні показники.

Ефективність теплоізоляції характеризується коефіцієнтом теплопровідності. Виходячи з його значення, розраховується товщина матеріалу. Коефіцієнти теплопровідності матеріалів Rockwool – одні з кращих в своєму класі (0,036-0,038 Вт / м К).
Термін служби теплоізоляційних матеріалів Rockwool становить не менше 50 років при дотриманні рекомендацій компанії виробника, пов’язаних з технологією монтажу і умовами експлуатації.

ROCKMIN

Деталі

Базальтова вата ROCKWOOL ROCKMIN використовують в будівництві у якості теплової ізоляції вентильованих покриттів і горищ, дерев’яних балкових перекриттів, підвісних стель, каркасних конструкцій, підлог на лагах.

При виготовленні мінеральної вати ROCKWOOL ROCKMIN використовують базальт, який в процесі обробки зазнає нагрівання до високих температур, після чого його витягають в тонкі волокна. Найбільш поширені види утеплювачів припускають укладання волокон рядами, тоді як мінеральній ваті ROCKWOOL надана більш вдосконалена конструкція, що вирізняється відмінними монтажними та експлуатаційними характеристиками.

Товщина листа50 (100) мм
Розмір листа1000 х 600 мм
Площа листа10.8 ( 6 ) м2
К-сть листів в упаковці18 (10) шт
Щільність30 кг/м3
Клас вогнестійкостіНГ
Коефіцієнт теплопровідності λБ0,0395  Вт/м·K
Орієнтовна вартість виробу
ROCKMIN 100 мм
від
640/уп.
Товщина - 100 мм.
К-сть - 10 шт.
Вага - 15,6 кг.
не відрізний

Компанія випускає продукцію з унікальними властивостями. У кожному другому зробленому в Євросоюзі автомобілі стоять скла SAINT-GOBAIN. Кожен третій будинок в Європі утеплений теплоізоляцією SAINT-GOBAIN. Ударостійкі і противідблискуючі скла і вітрини використані в музеях д’Орсе і Лувр.
Системи міських комунікацій 80 столиць світу і ще більше ніж тисячі найбільших міст створено з використанням труб SAINT-GOBAIN Pam.

Уміло використовуючи сильні сторони кожного зі своїх підрозділів, SAINT-GOBAIN планомірно інтегрує їх в одну групу компаній для забезпечення стрімкого зростання і зміцнення позицій світового лідера в області енергоефективних, безпечних, екологічних рішень для підвищення комфорту будівель і споруд.

З 1937 р. міжнародна група компаній SAINT-GOBAIN виробляє і постачає тепло-і звукоізоляційні рішення під брендом ISOVER. Його назва утворилася шляхом складання частин французьких слів isolation – ізоляція і verre – скло.

Поява нового стандарту якості теплоізоляції – ISOVER G3 touch. Мінеральна вата ISOVER G3 touch стає більш м’якою і приємною на
дотик, зберігши при цьому пружність і міцність. Нові продукти забезпечують ще більш надійний теплозахист і володіють підвищеним рівнем безпеки, вони негорючі, довговічні, більш стійкі до впливу вологи. Матеріали, вироблені за технологією G3 touch, отримали визнання в багатьох країнах Європи.

ISOVER Скатна покрівля

Деталі

Плити ISOVER Скатна Покрівля, на відміну від інших теплоізоляційних матеріалів, має додатковий захист від вологи.
Цей матеріал має надзвичайно низьке значення водопоглинання при частковому зануренні на 24 год – 0,08 кг / м².

Товщина листа50 (100) мм
Розмір листа1170 х 610 мм
Площа листа14,27 ( 7,14 ) м2
К-сть листів в упаковці20 (10) шт
Щільність15 кг/м3
Клас вогнестійкостіНГ
Коефіцієнт теплопровідності λБ0,037  Вт/м·K
Орієнтовна вартість виробу
ISOVER 100 мм
від
570/уп.
Товщина - 100 мм.
К-сть - 10 шт.
Вага - 11 кг.
не відрізний
Загальні запитання

Так, звісно. Для цього необхідно надати розміри Вашої покрівлі. 

Нажаль, ні. Тільки цілими упаковками.

При наявності його на складі, протягом 15 хвинил. У разі відсутності, протягом 5 робочих днів.