Металочерепиця

BRIS

Металочерепиця BRIS

Металлочерепица «Бріз» – новая выразительная форма профиля, имитирует керамическую черепицу.

PERLA

Металочерепиця Perla

Металочерепиця «Перла» – це традиційна, хвилеподібна і найбільш поширена форма профілю.

Металочерепиця BRIS

Металочерепиця «Бріз» – нова виразна форма профілю, що імітує керамічну черепицю.

Марка Товщина, мм Ширина, мм Довжина, м Висота, мм
Загальна Корисна
BRIS 0,45 – 0,55 мм 1140 мм 1040 мм max: 7 м 34 мм
min: 0,46 м

Металочерепиця Бриз

Металочерепиця PERLA

Металочерепиця «Перла» – це традиційна, хвилеподібна і найбільш поширена форма профілю, яка вдало доповнює класичну архітектуру будівлі.

Марка Товщина, мм Ширина, мм Довжина, м Висота, мм
Загальна Корисна
PERLA 0,45 – 0,55 мм 1190 мм 1110 мм max: 6,44 м 25 мм
min: 0,84 м

Металочерепиця Перла

ТОВ ВП “Укрінструмент” пропонує Вам ознайомитись з продукцією від виробника. Вартість металочерепиці Ви можете уточнити по телефону: (067) 2092162 або (045) 9834106

Металочерепиця – це один із найбільш розповсюджених на сьогоднішній день видів покрівельних матеріалів.

На ринку будівельних матеріалів в Європі  реалізовано абсолютно унікальне покриття, з яким можна легко працювати і отримувати в результаті неймовірний тип покриття. Металочерепиця відмінно імітує зовнішній вигляд натуральної черепиці, однак крім презентабельного зовнішнього вигляду поєднує в собі якість, надійність і довговічність сталевого покриття. Переваги такого покриття у особливій структурі – металочерепиця представляє собою оцинкований лист сталі з полімерним покриттям.

Завдяки своїм властивостям металочерепиця отримала широке розповсюдження на світовому ринку будівельних матеріалів, так що при виборі необхідного матеріалу замовник неминуче зіткнеться з величезним асортиментом пропонованих товарів, і на вибір може вплинути безліч чинників і показників, наприклад: характеристики матеріалу, з якого металочерепицю виготовляють (основна сталь може бути різна за своїми властивостями), стійкість до механічних пошкоджень, і до проблем навколишнього середовища (надмірна вологість повітря або корозія, можуть стати переломним моментом в тривалості життя Вашого покриття), зручність для монтажу та інше.

Металочерепиця – це надійний дах вашого житла

Металочерепиця давно вже зайняла лідерські позиції серед найміцніших і водночас недорогих будівельних матеріалів для покрівлі. Складно уявити собі найбільш надійний і естетичний матеріал, який буде не тільки захищати дах від опадів, але і послужить справжньою прикрасою для будь-якого будинку. Металочерепиця (Київ) – це холоднокатаний оцинкований лист металу, що покритий спеціальним полімерним шаром. Необхідну форму надають за допомогою механічного впливу на спеціальному обладнені.

Металочерепиця широко застосовується в різних типах будівництва. Найбільш поширене таке покриття на приватних котеджних будівлях, в житлових будинках, на офісних і інших багатоповерхових висотних будівлях.

Особливості та структура

Виробництво такого покриття є дуже тривалим і складним процесом, що вимагає професіоналізму працівників і організованої злагодженої командної роботи. В основу металочерепиці входить лист металу, що оцинкований з обох сторін. Фінішний шар покриває цинкове покриття, яке і виконує захисну функцію від корозії. Оцинковану сталь розкочують товщиною до півміліметра. Поверх цього, сталь покривають спеціальним грунтовим шаром і захисною фарбою. Тільки при поетапному дотриманні всіх цих процесів з використанням якісної сировини і іноземного обладнання, можна отримати відмінну металочерепицю, призначену для тривалої експлуатації.

Cтруктура листа металочерепиці

 

Переваги

Запитуєте себе: у чому відмінності металочерепиці від інших покрівельних матеріалів? Справа в тому, що металочерепиця:

  • легше шиферу в 3 рази і значно міцніше;
  • в 10 разів легше і простіше в установці, ніж керамічна черепиця;
  • монтується поверх будь-якого іншого покриття для даху, що є досить поширеною практикою.

Але існує і ряд переваг, які відрізняють металочерепицю від будь-якого іншого матеріалу для покрівлі. Серед таких:

  1. Довговічність і надійність матеріалу. Стійкість металочерепиці до різких змін температури дозволяють застосовувати її в місцевостях різних кліматичних зон.
  2. Стійкість до ультрафіолетових променів.
  3. Вигода. Крім міцності матеріалу, вартість металочерепиці в Києві вигідно відрізняється від ціни на інші покрівельні матеріали.
  4. Ремонтопридатність і легкість монтажу. Середня вага матеріалу – від 4 до 5 кг, що дозволяє легко встановлювати її на даху.
  5. Естетика. Привабливий зовнішній вигляд – не менш важливий аспект у виборі матеріалу для покрівлі. Різноманітність форм, фактури і кольору металочерепиці, дозволять вам втілити в життя будь-яку фантазію дизайнера або господаря будинку. Тим більше, що повна гамма кольорів і різні форми товару задовольнять смаки будь-якого клієнта.

ТОВ “ВП Укрінструмент” пропонує купити металочерепицю в Києві і Київській області від виробника і тому гарантує якість пропонованого товару – не менше 10 років, термін гарантії від корозійних процесів становить 50 років, а двадцятирічний термін гарантується на естетичні властивості товару, а саме – проти вигоряння кольору черепиці.

Де купити?

Ви можете самостійно купити металочерепицю (Київ) на заводі або ж скористатися унікальною можливістю і придбати продукцію за допомогою компанії “Укрінструмент”.

Купити металочерепицю в Києві, ціна якої влаштує навіть найвибагливішого покупця, можна в ТОВ ВП “Укрінструмент”, а в якості, міцності і надійності продукції сумніватися не варто. Вибирайте для свого будинку кращі будівельні матеріали, які не тільки прослужать багато років, але і будуть естетично виглядати і підкреслювати індивідуальність господаря будинку. Благоустрій вашого житла в ваших руках разом з “Укрінструмент”.