Профнастил

Профнастил стіновий

Профнастил стіновий – застосовують для облицювання зовнішніх стін. Використовують для житлових будинків, громадських та промислових об’єктів, станцій технічного облсуговування, автозаправні станції.

Профнастил покрівельний

Профнастил покрівельний використовують для покрівлі житлових і громадьских будинків, промислових та логістичних об’єктів, споруд інженерного та сільськогосподарського призначення.

Профнастил несучий

Профнастил несучий використовують для промислових, складських та логістичних об’єктів. За рахунок наявності високої полиці має підвищену жорсткість в порівнянні з іншими профілями.

Профнастил огороджуючий

Профнастил огороджуючий –  використовують для відгородження або розмежування земельних ділянок великих площ, парканів, відкатних систем.

Профнастил декоративний

Профнастил декоративний – використовують  для оздоблення підпокрівельної частини даху або для огородження земельної ділянки; в складі парканів чи відкатних систем

Профнастил некондиція

Профнастил некондиція – це профнастил, що має незначні дефекти пов’язані з виготовленням та транспортуванням. В наявності можуть бути різні розміри та кольори.

Тип профнастилу PT-2

Тип Товщина, мм Ширина корисна, мм Довжина, м
РТ-2 0,40 – 0,55 1189 0,5 – 3
Профнастил РТ-2

Тип профнастилу PT-8

Тип Товщина, мм Ширина корисна, мм Довжина, м
РТ-8 0,40 – 0,55 1170 0,5 – 13

Профнастил РТ-8

Тип профнастилу PT-12

Тип Товщина, мм Ширина корисна, мм Довжина, м
РТ-12 0,40 – 0,55 1092 0,5 – 13

Профнастил РТ-12

Тип профнастилу PT-18

Тип Товщина, мм Ширина корисна, мм Довжина, м
РТ-18 0,40 – 0,55 1072 0,5 – 13

Профнастил РТ-18

Тип профнастилу PT-35

Тип Товщина, мм Ширина корисна, мм Довжина, м
РТ-35 0,40 – 0,80 1050 0,5 – 13

Профнастил РТ-35

Тип профнастилу PT-55

Тип Товщина, мм Ширина корисна, мм Довжина, м
РТ-55 0,40 – 0,80 980 0,5 -1 3
Профнастил РТ-55

Лист

Тип Товщина, мм Ширина, мм Довжина, м
Лист 0,40 1000 або 1250 під замовлення
0,45
0,50
0,55
0,7

Профнастил київ

Профнастил покрівельний, ціна (Київ) якого теж є найприйнятнішою на ринку даних матеріалів, використовують, відповідно, для покрівлі. Так само він має застосування в разі реконструкції старої покрівлі та облицювання, а так само іноді утеплення. Тому існує як з полімерним покриттям, так і без нього. Несучий профнастил в свою чергу використовують для будівництва перекриттів між поверхами. Ще одне поширене застосування цього міцного матеріалу – це будівництво легких в установці і демонтажі конструкцій, таких, як кіоски, бутіки, торгові намети. Але на цих трьох категоріях вибір матеріалу не закінчується. Ви можете купити профнастил в Києві кількох форм, на вибір. Профільований лист (профнастил) може відрізнятися по висоті, а так само мати трапецієподібну або заокруглену форму. Тому саме Вам вирішувати, як декорувати Ваш дах або огорожу. Завдяки кільком варіантів установки: горизонтальної і вертикальної будівельний матеріал підходить для обробки як зовнішніх, так і внутрішніх частин будівлі. Крім технічних характеристик, що дуже важливо при виборі матеріалу, звичайно, варто подумати і про його зовнішній вигляд. Саме для того і існує полімерне покриття поверх облицювальних листів, так як воно може бути абсолютно різних кольорів і відтінків. І при всьому цьому на профнастил ціна абсолютно не підвищується, і Ви можете вибрати безліч варіантів, які підійдуть під будь-який стиль. Будь то модерн або старовинний стиль, або новий хай-тек, Ви можете вибрати серед нашого каталогу навіть такі рідкісні відтінки, як вишневий, шоколадний, оливковий, графіт. Естетична краса покрівлі робить цей матеріал лідером на будівельному ринку. Прояв індивідуальності замовника, врахування всіх його побажань, а що головне – можливість їх виконання! Це і є основні плюси і переваги профільованих листів. Купити профнастіл (Київ) Ви можете в нашому офісі, а ознайомитися з усіма різними варіантами в каталозі на нашому сайті. Обравши для себе такий універсальний будівельний матеріал, як профнастил Ви зможете особисто переконатися в усіх перевагах розказаних вище. Це Ваша можливість проявити себе, продемонструвати свої смакові вподобання і створити власний стиль для Вашого будинку.

Профнастил ціна

Сьогодні, завдяки різноманітності будівельних матеріалів на ринку сам процес будівництва більше не здається занадто важким, а іноді і нездійсненним. Нові технології покликані полегшувати наше життя і одним з таких інноваційних, а головне якісних матеріалів є профнастил. Маючи величезний ряд переваг в порівнянні з іншими матеріалами профнастил часто використовується для облицювання даху, покрівлі, зведенні стін, а так само огорож. Широкі можливості і варіативність дозволяють кожному клієнту підібрати потрібний вид профнастилу. Говорячи про переваги цього матеріалу, варто згадати, що спеціальне покриття робить його стійким до погодних умов та корозії, а в поєднанні з демократичною ціною це робить його ідеальним матеріалом для будівельних робіт. Висока механічна міцність і надійність в експлуатаційний період гарантують, що обраний профнастил прослужить ще довго! Не варто переживати, що Ваше покриття може зіпсуватися у зв’язку зі зміною погодних умов, так як матеріал стійкий до змін тиску, вологості і т.д. Ще однією важливою перевагою є невелика вага, якщо порівнювати з іншими видами будівельних матеріалів. Це говорить не тільки про простоту в експлуатації даного матеріалу, а так само і те, що він легкий у транспортуванні. Адже іноді перевезення матеріалів на далекі відстані стає справжньою проблемою! Профнастіл Київ купити зовсім не складно. Якість цілком і повністю окупає витрати на матеріал, що теж дуже важливо при виборі. Власне, сам профнастил – це спеціальні листи з оцинкованої сталі з полімерним покриттям, які виробляються шляхом холодного прокату. Існує кілька видів цього облицювального матеріалу: стіновий, покрівельний та несучий. Стіновий профнастил переважно використовується для зведення огорож навколо різних об’єктів. Причому це один з найдешевших матеріалів, а тому цілком раціонально користуватися цим матеріалом для огорожі великих площ, для заборів і навіть хвірток.